Головам районних, міських
комітетів профспілки

У зв’язку із затвердженням Національною службою посередництва і примирення Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців,  просимо Вас організувати на місцях відповідну роботу згідно з порядком відповідності критеріям репрезентативності очолюваної Вами організації.
         Згідно з п.1.3. зазначеного Порядку Вам необхідно звернутися до відділення НСПП з документами передбаченими в п.2.1.3. Порядку.
         Також просимо подати  в обком профспілки копію повідомлення про легалізацію районної(міської) організації виданого відповідним органом юстиції, копію свідоцтва про державну реєстрацію районної(міської) організації, юридичну адресу та фактичне місце знаходження, прізвище, ім’я, по батькові керівника, засоби зв’язку (телефон, ел. адрес). 
         Крім цього просимо подати перелік первинних профспілкових організацій за наступною формою:


п/п

Адреса (фактичне місце
знаходження)

П.І.П.
керівника

Телефон,
ел.адреса

Всього
чл.профспілки

Назва
організації

 

 

 

 

         Дану інформацію необхідно надіслати в обком профспілки до 5 жовтня 2011 року.
                  
Наказ НСПП № 73 від 21.07.2011 року та Порядок оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців можна скачати на сайті обкому профспілки (додається).

 

Голова обкому профспілки                                                       А.С.Яримюк

Головам ПК ВНЗ, первинних
профспілкових організацій

У зв’язку із затвердженням Національною службою посередництва і примирення Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців,  просимо Вас подати в обком профспілки інформацію за наступною формою :


п/п

Дата реєстрації
організації

Номер
свідоцтва

Юридична
адреса

Фактичне місце
знаходження

П.І.П.
керівника

Телефон,
ел.адреса

Всього
чл.профспілки

Назва
організації

 

 

 

 

 

 

 

Також просимо подати  в обком профспілки копію повідомлення про легалізацію первинної організації виданого відповідним органом юстиції та копію свідоцтва про державну реєстрацію.

Інформацію подати до 5 жовтня 2011 року.

 

Голова обкому профспілки                                                       А.С.Яримюк

 
 
 
 
 

Постановою президії (скачать) ЦК Профспілки працівників освіти і науки України № П-20 від 21.04.2009р. було затверджено Інструкцію про проведення звітів і виборів профспілкових органів у Профспілці працівників освіти і науки України (скачать) та схвалено Методичні рекомендації з проведення звітів і виборів у Профспілці працівників освіти і науки України (скачать).

 

 

           
           
           
           
Ablabar©  

колективна
угода