[1] [2] [3] [4] >>

 

   

Про організацію

Працівники

Соціальноекономічний захист

Правовий захист

Колективно-договірне регулювання

Охорона праці

Фінансова робота

Офіційні документи,
повідомлення

Навчання

На допомогу голові первинної профспілкової організації

Запитуєте - Відповідаємо

Оздоровлення, спорт

Огляди, конкурси

Інформує ПРОФТЕЛЕГРАФ

Контакти

Звіти

 
 
Головам членських організацій
25.12.2018 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки працівників освіти і науки  про направлення в черговий раз до Міністерства освіти і науки України звернення з вимогою про відкликання листа МОН від 30.01.2018 № 1/9-64 «Щодо оплати праці у 2018 році», спрямованого на адресу департаментів освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, рад директорів вищих навчальних закладів.(додається)
 
Головам членських організацій
25.12.2018 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки працівників освіти і науки України  щодо можливості використання залишків освітньої субвенції на надання матеріальної допомоги педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти для вирішення соціально-побутових питань (додається).
 
17.11.2018 Для використання в роботі подаємо форми статистичного звіту за 2018 рік,  для голів РК, МК  (додається), для голів ППО ВНЗ  (додається), для голів ППО ПТНЗ  (додається), для голів ППО (інші)  (додається).  Звіт необхідно подати в обком Профспілки до 10 січня 2019 року.
 
Головам членських організацій
14.11.2018 Доводимо до вашого відома та вжиття заходів лист ЦК Профспілки (додається) щодо залишків невикористаної освітньої субвенції в обласних, міських, районних бюджетах та бюджетах об’єднаних територіальних громад станом на 1 жовтня 2018 року (таблиця додається).
 
Головам членських організацій

07.11.2018 Обком Профспілки працівників освіти і науки України доводить до відома і врахування в роботі спільний лист Міністерства освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 06.11.2018 № 1/9-676 та № 02-5/630 «Про підвищення заробітної плати педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної, вищої освіти та установ освіти, науково-педагогічним працівникам» (додається) , в якому з метою підвищення заробітної плати педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних та інших закладів і установ освіти та науково-педагогічним працівникам міністерство та ЦК Профспілки рекомендують керівникам встановлювати їм надбавки за високі досягнення у праці, за виконання особливо важливої роботи, за складність, напруженість у роботі в розмірі 10 і вище відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати). Просимо довести зазначеного листа для керівництва в роботі до районних, міських, первинних організацій Профспілки та організацій Профспілки об’єднаних територіальних громад і звернутися до органів управління освіти, голів об’єднаних територіальних громад, керівників закладів вищої та професійно-технічної освіти з пропозиціями забезпечити збільшення заробітної плати педагогічним та науковопедагогічним працівникам з 1 листопада 2018 року. 

 
Головам членських організацій
07.11.2018 Доводимо до вашого відома та використання в роботі презентацію ЦК Профспілки: "Профспілка працівників освіти і науки - проблеми та виклики" (додається). 
 
17 жовтня 2018 року, – у Міжнародний день боротьби з бідністю – у Києві відбувається всеукраїнська акція протесту профспілок, ініційована Федерацією профспілок України на засіданні Президії.
Мітинг-хода розпочалася з парку Тараса Шевченка пройшла Хрещатиком, Майданом Незалежності і зупинилася біля  Кабінету міністрів України.

Освітяни з усіх куточків країни взяли солідарну участь у багатотисячній протестній ході і зі своїми вимогам вийшли до влади.     Делегацію Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України в складі голів членських організацій, профактиву та працівників апарату очолив  голова обласної організації – Анатолій Яримюк.

Основні вимоги профспілок:
  •  за підвищення рівня зарплат і пенсій;
  •  проти зростання цін на споживчі товари і комунальні послуги;
  •  врахування у проекті Держбюджету-2019 пропозицій профспілок;
  •  STOP – державному рейдерству. Проти наступу влади на майнові права членів профспілок.

 

ВИМОГИ
Профспілки працівників освіти і науки України
1. Встановити у Державному бюджеті України на 2019 рік розмір:
- прожиткового мінімуму для працездатних осіб на рівні, не меншому:
з 1 січня – 5167 гривень, з 1 липня – 5335 гривень, з 1 грудня – 5503 гривні;
- мінімальної заробітної плати з 1 січня у розмірі 7 751 гривні, з 1 липня – 8 003 гривні, з 1 грудня – 8 255 гривень.
2. Забезпечити встановлення у 2019 році розміру посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії на рівні трьох мінімальних заробітних плат та науково-педагогічного працівника  на 25% вище відповідно до статті 61 Закону України «Про освіту» з вилученням з його Прикінцевих положень норми щодо чотирьох прожиткових мінімумів.
3. Забезпечити встановлення розміру посадового окладу працівника першого тарифного розряду ЄТС на рівні не нижче мінімальної заробітної плати.
4. Забезпечити виключення з розміру мінімальної заробітної плати доплат, надбавок, премій, винагород та інших виплат з відновленням редакцій статті 95 Кодексу законів про працю України, статті 3 Закону України «Про оплату праці».
5. Передбачити в Державному бюджеті України на 2019 рік обсяги видатків на освіту не менше 7% ВВП відповідно до статті 78 Закону України «Про освіту» замість запропонованих 6,13%.
6. Не допустити припинення безстрокових трудових договорів з вчителями пенсійного віку та укладення з ними строкових на 1 рік.
7. Збільшити обсяги видатків на виплату академічних стипендій учням та студентам пропорційно збільшенню прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
8. Не допустити передачу фінансування державних вищих закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації з державного бюджету на місцеві бюджети.
9. Забезпечити підвищення на 10% розмірів посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної, вищої освіти та інших закладів і установ освіти, а також науково-педагогічним працівникам з 1 вересня 2018 року.
10. Збільшити у 2018 році обсяги освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 2,97 млрд. гривень, що необхідні для забезпечення своєчасної та в повному обсязі виплати заробітної плати педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти.
 
Головам членських організацій
20.10.2018 Хмельницька обласна організація  Профспілки працівників освіти і науки України інформує про надходження до ЦК Профспілки від Міністерства освіти і науки України на погодження проекту Закону України «Про повну загальну середню освіту» (додається), який розроблений на виконання пункту 6 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про освіту».
Просимо зауваження та пропозиції до проекту зазначеного Закону направляти на адресу обкому Профспілки в строк до 22 жовтня 2018 року на ел.адресу: hmosok@ukr.net
 
Головам членських організацій
04.10.2018 Доводимо до вашого відома листи ЦК Профспілки працівників освіти і науки України щодо необхідності проведення відповідної роботи на місцях з метою вирішення питання підвищення заробітної плати педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної освіти, а також інших закладів та установ освіти (додається), щодо перерозподілу освітньої субвенції (додається), щодо  надання зауважень та пропозицій до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» (додається).
 
Головам членських організацій
04.10.2018 Доводимо до вашого відома постанову ФП України "Про солідарні протестні дії ФПУ..." (додається), постанову бюро президії ЦК Профспілки "Про вимоги Профспілки працівників освіти і науки України" (додається), вимоги Профспілки працівників освіти і науки України (додається).
 
Головам членських організацій
10.09.2018 Доводимо до вашого відома листи ЦК Профспілки щодо внесення зміни до пункту 2 Порядку надання пільг, компенсацій і гарантій працівникам бюджетних установ (додається), про внесення змін до "Порядку надання щорічної основної відпустки...."(додається).
 
Головам членських організацій
10.09.2018 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки про просування профспілкових пропозицій до проекту Держбюджету 2019 (додається) +додаток
 
Відповідно до Положення про Всеукраїнський огляд роботи організаційних ланок Профспілки працівників освіти і науки України на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей освітян (далі – Положення), затвердженого постановою Президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 12.06.2014 року № II-28-5 (із змінами від 23.09.2015 № II-35-2), з метою підведення підсумків оздоровчої компанії у 2018 році, підготовки відповідних матеріалів на засідання Президії ЦК Профспілки та президії ФПУ, просимо Вас подати до обласної організації Профспілки наступні матеріали:
1. Інформацію щодо організації оздоровлення і відпочинку дітей освітян;
2. Показники щодо оздоровлення й відпочинку згідно з Положенням 
(додаток 1, додаток2);
3. Пропозиції щодо заохочення активних учасників огляду;
4. Висновки та пропозиції щодо удосконалення зазначеної роботи.
     Федерація профспілок України на 2018 рік передбачає відзначення переможців конкурсів (оглядів), що проведені всеукраїнськими профспілками й територіальними профоб’єднаннями, Почесною грамотою ФПУ та Подякою Голови ФПУ по дві у кожній номінації, зокрема, «Дитинство на долонях», «Батьківська турбота», «Кращий заклад оздоровлення й відпочинку».
Матеріали просимо подати в паперовому та електронному вигляді 
(hmosok@ukr.net ,   nauka@ic.km.ua ) до 15 вересня 2018року.
 
Головам членських організацій
06.09.2018 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки з приводу проекту закону «Про повну загальну середню освіту»(додається) та відповідь від Міністерства освіти і науки  про врахування деяких з пропозицій та зауважень (додається).
 
Головам членських організацій
Доводимо до вашого відома матеріали підготовлені комунікаційною командою НУШ -  КЛЮЧОВІ НОВАЦІЇ В ОСВІТІ- НОВИЙ  ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ». (додається)
 
Головам членських організацій

Доводим до вашого відома дані про дитячі заклади оздоровлення та відпочинку Хмельницької області які працюють у 2018 році (додається).

 

Шановні колеги!

Інформуємо, що 19 квітня 2018 року відбулося засідання Центрального міжвідомчого штабу з координування організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році при Міністерстві соціальної політики України.
До складу ЦМШ входять представники зацікавлених міністерств та відомств, а також Федерації профспілок України.
На засіданні було прийнято низку важливих рішень, спрямованих на покращення дитячого оздоровлення. Зокрема, підготовлено Доручення Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. заінтересованим центральним і місцевим органам виконавчої влади щодо вжиття ними заходів для проведення цьогорічної оздоровчої кампанії на належному рівні.
Надсилаємо вам текст Доручення для використання в роботі (додається).

 
До 15 липня 2018 року необхідно здати Форми фінансової звітності: фінансовий звіт, баланс,
 

19.06.2018 року відбувся черговий VІІ пленум Хмельницької обласної організації  Профспілки працівників освіти і науки  
на якому було розглянуто питання про основні тенденції розвитку профспілкового руху та завдання профспілкових організацій в умовах соціально-економічних змін. З доповіддю виступив голова Хмельницького обкому  Профспілки Яримюк А.С..
 В обговоренні прийняли участь голова Славутського  райкому Профспілки Власюк В.В., голова Полонського райкому Профспілки Бельська О.І., голова Ізяславського райкому Профспілки Кушнірук І.В., голова Віньковецького райкому Профспілки Свинобой В.М..
  В роботі пленуму прийняв участь директор департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Фасоля О.І..
Того ж дня відбулося чергове засідання президії Хмельницької обласної організації  Профспілки працівників освіти і науки,   на якій було розглянуто питання  здійснення контролю за ходом виконання постанов ЦК Профспілки, обкому Профспілки та власних рішень Волочиського (голова Скакун Л.Д.) та Дунаєвецького (голова Барановський Ю.М.) райкомів Профспілки
На засіданні президії також був затверджений план основних заходів обкому Профспілки на друге півріччя 2018 року, були розглянуті поточні питання діяльності Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
Вів засідання пленуму та президії голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Яримюк.

 

Змагання з туризму серед працівників освіти

Туризм об'єднує навколо себе не тільки учнівську молодь міста Старокостянтинова, що на Хмельниччині, а і їхніх наставників. Так, у п'ятницю, 8 червня, близько 250 працівників загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів міста зібралися на території Поповецького лісу, щоб взяти участь у змаганнях з туризму. 18 команд з навчальних закладів вступили в боротьбу за перемогу на туристських змаганнях. Організацією і проведенням змагань традиційно займається міська профспілка працівників освіти. (див.далі)

 

Красилівська районна організація Профспілки працівників освіти і науки традиційно організовує змагання з туризму серед профспілкових організацій працівників освіти і науки Красилівського району.
     Упродовж двох днів у с. Манівці Красилівського району учасники змагань змагались у трьох видах : «Конкурс привітань», «Конкурс рибалок», «Влучний стрілець». (див.далі)

Головам членських організацій
21.05.2018 Надсилаємо до відома і врахування у роботі лист ЦК Профспілки (додається) щодо інформації  Федерації профспілок України (додається), у зв’язку зі зверненням ФПУ до Кабінету Міністрів України за наслідками президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України з питання «Про стан фінансового забезпечення трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників закладів освіти в умовах запровадження Закону України «Про освіту» в 2018 році», засідання якої відбулося 27 лютого 2018 року.
 
Головам членських організацій
4.05.2018 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки (додається) щодо  врахування у роботі інформації Міністерства освіти і науки України, викладену у листі від 20.04.2018 № 1/12-3780 (додається) на звернення ЦК Профспілки від 05.03.2018 № 02-5/153 до Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України за наслідками президії ЦК Профспілки, засідання якої відбулося 27 лютого 2018 року.

 

Головам членських організацій
14.04.2018 Доводимо до вашого відома лист ФП України "Про відзначення Дня охорони праці" (додається) та роз’яснення Міністерства освіти і науки України в листі від 29.03.2018 № 2-798 стосовно атестації та оплати праці педагогічних працівників, які довантажено годинами педагогічної роботи на посаді вихователя групи продовженого дня, у зв’язку зі зверненням з цього приводу ЦК Профспілки до міністерства.(додається)
 
Головам членських організацій
11.04.2018 Доводимо  до відома і врахування в роботі лист Міністерства освіти і науки України від 02.04.2018 № 1/9-190 «Щодо скороченої тривалості уроку для учнів початкової школи». (додається)
 
Головам членських організацій
26.03.2018 Доводимо до вашого відома лист-відповідь ФП України на звернення Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України щодо розповсюдження положень колективних договорів виключно на членів Профспілки та мотиваційних факторів профспілкового членства (додається).
 
Головам членських організацій
26.03.2018 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки до Міністра освіти і науки України Л.М.Гриневич з приводу підготовлених Міністерством соціальної політики України проектів постанови Кабінету Міністрів України «Про вдосконалення умов оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (додається) та лист ЦК Профспілки щодо погодження проектів постанов (додається).
 
Головам членських організацій
20.03.2018 Доводимо до вашого відома Постанову Президії Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України "Про внесення змін до облікової політики та організації бухгалтерського обліку Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України (додається).
 
Головам членських організацій
02.03.2018 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки щодо правомірності використання учнями під час уроку мобільних пристроїв, проведення відео та фотозйомки, прав вчителя в таких ситуаціях (додається).
 
Головам членських організацій

28.02.2018 Згідно плану роботи Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на І півріччя 2018 року 21-22 лютого  відбувся семінар новообраних голів первинних   профспілкових організацій на базі   ПНКЦ “Побужжя». (див.тут)

 
Головам членських організацій
25.02.2018 Доводимо до вашого відома розпорядження Хмельницької обласної державної адміністрації "Про розвиток соціального діалогу та співпрацю між органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, роботодавцями та профспілковими організаціями області". (додається)
 
Головам членських організацій
20.02.2018 Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук підкреслила неприпустимість зменшення надбавки за престижність праці освітян та їх відпусток за власний рахунок.
Подаємо повний тест допису міністра.(див.тут)
 
Головам членських організацій
13.02.2018 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки щодо правомірності скорочення посад працівників закладів освіти з числа робітників та інших органами місцевого самоврядування та органами управління освіти і науки (додається) та лист Міносвіти України "Про надання відповіді" (додається).
 
Головам членських організацій
10.02.2018 Доводимо до вашого відома Постанову Президії ФПУ про проект Стратегії інформаційної політики на 2018-2021 роки (додається)

Головам членських організацій

10.02.2018 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки щодо листа від 30.01.2018 № 1/9-64 «Щодо оплати праці у 2018 році», яким в порушення вимог статті 2 Закону України «Про освіту» запроваджено норму, що не відповідає постанові Кабінету Міністрів України від 22.01.2018 № 22.(додається)
 
Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018».
        Перемогу у цьому престижному професійному змаганні виборювали 83 освітяни з усіх районів (крім Городоцького) і міст Хмельниччини. Від так почесного звання кращих удостоїлися Пристай Людмила Йосипівна (українська мова та література), м. Кам’янець-Подільський; Кулеша Олександр Валерійович (німецька мова), м. Хмельницький; Пентій Валентина Михайлівна (фізика), Чемеровецький р-н; Горун Вадим Миколайович (фізична культура), м. Кам’янець-Подільський.
         Переможці відзначені дипломами і преміями, які їм вручили директор Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Олег Фасоля, ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Вітор Берека, голова обкому Профспілки працівників освіти і науки Анатолій Яримюк, проректор ХОІППО – голови журі у номінаціях Олександр Попик, Микола Соловей, Ірина Вашеняк, завідувач НМЦ викладання навчальних предметів суспільно-гуманітарного циклу ХОІППО Володимир Войтенко.
        Переможці представлятимуть Хмельниччину у заключному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018».
 
Головам членських організацій
Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки з приводу необхідності проведення відповідної роботи на місцях з метою вирішення питання підвищення посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної освіти, а також інших закладів та установ освіти, як це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 р. № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників» для вчителів, директорів, заступників директорів з навчальної, навчально-виховної, виховної роботи, а також інших закладів загальної середньої освіти.(додається).
           Просимо провести відповідну роботу на місцях з депутатами місцевих рад, міськими головами, головами районних рад та рад об’єднаних територіальних громад, фінансовими органами та органами освіти і науки стосовно фінансового забезпечення підвищення посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної освіти та інших закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок місцевих бюджетів та спрямувати спільно відповідні звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України з пропозиціями надати право органам місцевого самоврядування самостійно приймати рішення стосовно такого підвищення у більш ранні терміни залежно від можливостей місцевих бюджетів.
            Також доводимо до вашого відома лист обкому Профспілки до Прем'єр-міністра України В.Б. Гройсмана з даного питання.(додається)
 
Головам членських організацій
30.01.2018 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки на запити з місць щодо застосування постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 р. № 23 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка набирає чинності з 1 січня 2018 року(додається).
 

30.01.2018 З метою широкого висвітлення професійної діяльності працівників різних спеціальностей, пропагування безпечних і здорових умов праці, а також діяльності профспілок, спрямованої на захист конституційних прав та свобод спілчан, Федерація професійних спілок України разом з газетою «Профспілкові вісті» проводять фотоконкурс «Рідна країна – працьовита Україна».
Закликаємо взяти участь надіславши власний фотодоробок в  електронному вигляді (зображення у форматі jpg розміром не менше 560х1920) до 20 березня  2018  року  на  адресу Федерації  профспілок України з поміткою «на фотоконкурс» на ел. адресу iva@fpsu.org.ua.
      При цьому необхідно обов’язково вказати:
-  повну   назву  підприємства, організації;
-  повну  поштову  та  електронну  адресу;
- прізвище, ім’я, по-батькові і контактний телефон особи, відповідальної  за  участь  у  конкурсі від організації;
- ПІБ, посада та контактний телефон автора фотографій.
Підбиття підсумків фотоконкурсу, оцінювання надісланих  фоторобіт  та визначення  переможців  здійснює  конкурсна  комісія.
Переможці фотоконкурсу відзначаються  Подякою  Голови  ФПУ  та грошовими винагородами:
І місце – одна  премія 2500 грн;
II місце – одна  премія  2000 грн;
III місце – дві  премії по  1500 грн.
             
Інформація про результати конкурсу оприлюднюється в газеті  «Профспілкові  вісті»  та розміщується  на  офіційному  веб-порталі ФПУ.
Нагородження  переможців  проводитиметься у червні 2018 року до Дня журналіста України. Про місце і час події буде проінформовано додатково.  
Експозицію виставки кращих фоторобіт буде надруковано в газеті «Профспілкові  вісті».
 Прес-центр ФПУ

 
Головам членських організацій
30.01.2018 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки щодо використання в роботі постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 р. № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників», яка набирає чинності з 1 січня 2018 року.(додається)
 
Головам членських організацій
25.01.2018 Доводимо до вашого відома лист-відповідь Міністерства освіти і науки України щодо внесення змін до Державного бюджету України на 2018 рік. (додається)
 
Головам членських організацій
25.01.2018 Доводимо до вашого відома листи ЦК Профспілки до Прем’єр-міністра України В.Б.Гройсмана (додається) та до Міністерства соціальної політики України (додається) щодо зволікання з оприлюдненням постанови Кабінету Міністрів України «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників» стосовно збільшення розмірів посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічних працівників закладів освіти.
 
Головам членських організацій
22.01.2018 Доводимо до вашого відома графік перенесення робочих днів у 2018 році з урахуванням встановлених законом святкових і неробочих днів в Україні. (додається)
 
17 січня 2018 р. у приміщенні Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося урочисте відкриття обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2018». З напутніми словами до викладачів української мови та літератури, фізики, німецької мови і фізкультури звернулися директор Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Олег Фасоля, ректор Хмельницького ОІППО Віктор Берека, голова обкому профспілки працівників освіти і науки Анатолій Яримюк та інші.
Учасники конкурсу складатимуть тести з педагогіки і психології та фаху, виконуватимуть практичні роботи, ділитимуться методичними напрацюваннями протягом 17-18 січня 2018 року.
Переможців буде визначено у другому туру, що пройде 31 січня-1 лютого 2018 року
 
Головам членських організацій
03.01.2018 Доводимо до вашого відома лист щодо проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298» стосовно збільшення розміру посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів освіти.(додається)
 
 
Головам членських організацій

 

 

     
[1] [2] [3] [4] >>
   
 
         
           
           
Ablabar©  

колективна
угода