[1] [2] [3] [4] >>

 

   

Про організацію

Працівники

Соціальноекономічний захист

Правовий захист

Колективно-договірне регулювання

Охорона праці

Фінансова робота

Офіційні документи,
повідомлення

Навчання

На допомогу голові первинної профспілкової організації

Запитуєте - Відповідаємо

Оздоровлення, спорт

Огляди, конкурси

Інформує ПРОФТЕЛЕГРАФ

Контакти

Звіти

 
Головам членських організацій
25.12.2018 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки працівників освіти і науки  про направлення в черговий раз до Міністерства освіти і науки України звернення з вимогою про відкликання листа МОН від 30.01.2018 № 1/9-64 «Щодо оплати праці у 2018 році», спрямованого на адресу департаментів освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, рад директорів вищих навчальних закладів.(додається)
 
Головам членських організацій
25.12.2018 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки працівників освіти і науки України  щодо можливості використання залишків освітньої субвенції на надання матеріальної допомоги педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти для вирішення соціально-побутових питань (додається).
 
17.11.2018 Для використання в роботі подаємо форми статистичного звіту за 2018 рік,  для голів РК, МК  (додається), для голів ППО ВНЗ  (додається), для голів ППО ПТНЗ  (додається), для голів ППО (інші)  (додається).  Звіт необхідно подати в обком Профспілки до 10 січня 2019 року.
 
Головам членських організацій
14.11.2018 Доводимо до вашого відома та вжиття заходів лист ЦК Профспілки (додається) щодо залишків невикористаної освітньої субвенції в обласних, міських, районних бюджетах та бюджетах об’єднаних територіальних громад станом на 1 жовтня 2018 року (таблиця додається).
 
Головам членських організацій

07.11.2018 Обком Профспілки працівників освіти і науки України доводить до відома і врахування в роботі спільний лист Міністерства освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 06.11.2018 № 1/9-676 та № 02-5/630 «Про підвищення заробітної плати педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної, вищої освіти та установ освіти, науково-педагогічним працівникам» (додається) , в якому з метою підвищення заробітної плати педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних та інших закладів і установ освіти та науково-педагогічним працівникам міністерство та ЦК Профспілки рекомендують керівникам встановлювати їм надбавки за високі досягнення у праці, за виконання особливо важливої роботи, за складність, напруженість у роботі в розмірі 10 і вище відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати). Просимо довести зазначеного листа для керівництва в роботі до районних, міських, первинних організацій Профспілки та організацій Профспілки об’єднаних територіальних громад і звернутися до органів управління освіти, голів об’єднаних територіальних громад, керівників закладів вищої та професійно-технічної освіти з пропозиціями забезпечити збільшення заробітної плати педагогічним та науковопедагогічним працівникам з 1 листопада 2018 року. 

 
Головам членських організацій
07.11.2018 Доводимо до вашого відома та використання в роботі презентацію ЦК Профспілки: "Профспілка працівників освіти і науки - проблеми та виклики" (додається). 
 
17 жовтня 2018 року, – у Міжнародний день боротьби з бідністю – у Києві відбувається всеукраїнська акція протесту профспілок, ініційована Федерацією профспілок України на засіданні Президії.
Мітинг-хода розпочалася з парку Тараса Шевченка пройшла Хрещатиком, Майданом Незалежності і зупинилася біля  Кабінету міністрів України.

Освітяни з усіх куточків країни взяли солідарну участь у багатотисячній протестній ході і зі своїми вимогам вийшли до влади.     Делегацію Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України в складі голів членських організацій, профактиву та працівників апарату очолив  голова обласної організації – Анатолій Яримюк.

Основні вимоги профспілок:
  •  за підвищення рівня зарплат і пенсій;
  •  проти зростання цін на споживчі товари і комунальні послуги;
  •  врахування у проекті Держбюджету-2019 пропозицій профспілок;
  •  STOP – державному рейдерству. Проти наступу влади на майнові права членів профспілок.

 

ВИМОГИ
Профспілки працівників освіти і науки України
1. Встановити у Державному бюджеті України на 2019 рік розмір:
- прожиткового мінімуму для працездатних осіб на рівні, не меншому:
з 1 січня – 5167 гривень, з 1 липня – 5335 гривень, з 1 грудня – 5503 гривні;
- мінімальної заробітної плати з 1 січня у розмірі 7 751 гривні, з 1 липня – 8 003 гривні, з 1 грудня – 8 255 гривень.
2. Забезпечити встановлення у 2019 році розміру посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії на рівні трьох мінімальних заробітних плат та науково-педагогічного працівника  на 25% вище відповідно до статті 61 Закону України «Про освіту» з вилученням з його Прикінцевих положень норми щодо чотирьох прожиткових мінімумів.
3. Забезпечити встановлення розміру посадового окладу працівника першого тарифного розряду ЄТС на рівні не нижче мінімальної заробітної плати.
4. Забезпечити виключення з розміру мінімальної заробітної плати доплат, надбавок, премій, винагород та інших виплат з відновленням редакцій статті 95 Кодексу законів про працю України, статті 3 Закону України «Про оплату праці».
5. Передбачити в Державному бюджеті України на 2019 рік обсяги видатків на освіту не менше 7% ВВП відповідно до статті 78 Закону України «Про освіту» замість запропонованих 6,13%.
6. Не допустити припинення безстрокових трудових договорів з вчителями пенсійного віку та укладення з ними строкових на 1 рік.
7. Збільшити обсяги видатків на виплату академічних стипендій учням та студентам пропорційно збільшенню прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
8. Не допустити передачу фінансування державних вищих закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації з державного бюджету на місцеві бюджети.
9. Забезпечити підвищення на 10% розмірів посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної, вищої освіти та інших закладів і установ освіти, а також науково-педагогічним працівникам з 1 вересня 2018 року.
10. Збільшити у 2018 році обсяги освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 2,97 млрд. гривень, що необхідні для забезпечення своєчасної та в повному обсязі виплати заробітної плати педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти.
 
Головам членських організацій
20.10.2018 Хмельницька обласна організація  Профспілки працівників освіти і науки України інформує про надходження до ЦК Профспілки від Міністерства освіти і науки України на погодження проекту Закону України «Про повну загальну середню освіту» (додається), який розроблений на виконання пункту 6 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про освіту».
Просимо зауваження та пропозиції до проекту зазначеного Закону направляти на адресу обкому Профспілки в строк до 22 жовтня 2018 року на ел.адресу: hmosok@ukr.net
 
Головам членських організацій
04.10.2018 Доводимо до вашого відома листи ЦК Профспілки працівників освіти і науки України щодо необхідності проведення відповідної роботи на місцях з метою вирішення питання підвищення заробітної плати педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної освіти, а також інших закладів та установ освіти (додається), щодо перерозподілу освітньої субвенції (додається), щодо  надання зауважень та пропозицій до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» (додається).
 
Головам членських організацій
04.10.2018 Доводимо до вашого відома постанову ФП України "Про солідарні протестні дії ФПУ..." (додається), постанову бюро президії ЦК Профспілки "Про вимоги Профспілки працівників освіти і науки України" (додається), вимоги Профспілки працівників освіти і науки України (додається).
 
Головам членських організацій
10.09.2018 Доводимо до вашого відома листи ЦК Профспілки щодо внесення зміни до пункту 2 Порядку надання пільг, компенсацій і гарантій працівникам бюджетних установ (додається), про внесення змін до "Порядку надання щорічної основної відпустки...."(додається).
 
Головам членських організацій
10.09.2018 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки про просування профспілкових пропозицій до проекту Держбюджету 2019 (додається) +додаток
 
Відповідно до Положення про Всеукраїнський огляд роботи організаційних ланок Профспілки працівників освіти і науки України на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей освітян (далі – Положення), затвердженого постановою Президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 12.06.2014 року № II-28-5 (із змінами від 23.09.2015 № II-35-2), з метою підведення підсумків оздоровчої компанії у 2018 році, підготовки відповідних матеріалів на засідання Президії ЦК Профспілки та президії ФПУ, просимо Вас подати до обласної організації Профспілки наступні матеріали:
1. Інформацію щодо організації оздоровлення і відпочинку дітей освітян;
2. Показники щодо оздоровлення й відпочинку згідно з Положенням 
(додаток 1, додаток2);
3. Пропозиції щодо заохочення активних учасників огляду;
4. Висновки та пропозиції щодо удосконалення зазначеної роботи.
     Федерація профспілок України на 2018 рік передбачає відзначення переможців конкурсів (оглядів), що проведені всеукраїнськими профспілками й територіальними профоб’єднаннями, Почесною грамотою ФПУ та Подякою Голови ФПУ по дві у кожній номінації, зокрема, «Дитинство на долонях», «Батьківська турбота», «Кращий заклад оздоровлення й відпочинку».
Матеріали просимо подати в паперовому та електронному вигляді 
(hmosok@ukr.net ,   nauka@ic.km.ua ) до 15 вересня 2018року.
 
Головам членських організацій
06.09.2018 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки з приводу проекту закону «Про повну загальну середню освіту»(додається) та відповідь від Міністерства освіти і науки  про врахування деяких з пропозицій та зауважень (додається).
 
Головам членських організацій
Доводимо до вашого відома матеріали підготовлені комунікаційною командою НУШ -  КЛЮЧОВІ НОВАЦІЇ В ОСВІТІ- НОВИЙ  ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ». (додається)
 
Головам членських організацій

Доводим до вашого відома дані про дитячі заклади оздоровлення та відпочинку Хмельницької області які працюють у 2018 році (додається).

 

Шановні колеги!

Інформуємо, що 19 квітня 2018 року відбулося засідання Центрального міжвідомчого штабу з координування організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році при Міністерстві соціальної політики України.
До складу ЦМШ входять представники зацікавлених міністерств та відомств, а також Федерації профспілок України.
На засіданні було прийнято низку важливих рішень, спрямованих на покращення дитячого оздоровлення. Зокрема, підготовлено Доручення Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. заінтересованим центральним і місцевим органам виконавчої влади щодо вжиття ними заходів для проведення цьогорічної оздоровчої кампанії на належному рівні.
Надсилаємо вам текст Доручення для використання в роботі (додається).

 
До 15 липня 2018 року необхідно здати Форми фінансової звітності: фінансовий звіт, баланс,
 

19.06.2018 року відбувся черговий VІІ пленум Хмельницької обласної організації  Профспілки працівників освіти і науки  
на якому було розглянуто питання про основні тенденції розвитку профспілкового руху та завдання профспілкових організацій в умовах соціально-економічних змін. З доповіддю виступив голова Хмельницького обкому  Профспілки Яримюк А.С..
 В обговоренні прийняли участь голова Славутського  райкому Профспілки Власюк В.В., голова Полонського райкому Профспілки Бельська О.І., голова Ізяславського райкому Профспілки Кушнірук І.В., голова Віньковецького райкому Профспілки Свинобой В.М..
  В роботі пленуму прийняв участь директор департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Фасоля О.І..
Того ж дня відбулося чергове засідання президії Хмельницької обласної організації  Профспілки працівників освіти і науки,   на якій було розглянуто питання  здійснення контролю за ходом виконання постанов ЦК Профспілки, обкому Профспілки та власних рішень Волочиського (голова Скакун Л.Д.) та Дунаєвецького (голова Барановський Ю.М.) райкомів Профспілки
На засіданні президії також був затверджений план основних заходів обкому Профспілки на друге півріччя 2018 року, були розглянуті поточні питання діяльності Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
Вів засідання пленуму та президії голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Яримюк.

 

Змагання з туризму серед працівників освіти

Туризм об'єднує навколо себе не тільки учнівську молодь міста Старокостянтинова, що на Хмельниччині, а і їхніх наставників. Так, у п'ятницю, 8 червня, близько 250 працівників загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів міста зібралися на території Поповецького лісу, щоб взяти участь у змаганнях з туризму. 18 команд з навчальних закладів вступили в боротьбу за перемогу на туристських змаганнях. Організацією і проведенням змагань традиційно займається міська профспілка працівників освіти. (див.далі)

 

Красилівська районна організація Профспілки працівників освіти і науки традиційно організовує змагання з туризму серед профспілкових організацій працівників освіти і науки Красилівського району.
     Упродовж двох днів у с. Манівці Красилівського району учасники змагань змагались у трьох видах : «Конкурс привітань», «Конкурс рибалок», «Влучний стрілець». (див.далі)

Головам членських організацій
21.05.2018 Надсилаємо до відома і врахування у роботі лист ЦК Профспілки (додається) щодо інформації  Федерації профспілок України (додається), у зв’язку зі зверненням ФПУ до Кабінету Міністрів України за наслідками президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України з питання «Про стан фінансового забезпечення трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників закладів освіти в умовах запровадження Закону України «Про освіту» в 2018 році», засідання якої відбулося 27 лютого 2018 року.
 
Головам членських організацій
4.05.2018 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки (додається) щодо  врахування у роботі інформації Міністерства освіти і науки України, викладену у листі від 20.04.2018 № 1/12-3780 (додається) на звернення ЦК Профспілки від 05.03.2018 № 02-5/153 до Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України за наслідками президії ЦК Профспілки, засідання якої відбулося 27 лютого 2018 року.

 

Головам членських організацій
14.04.2018 Доводимо до вашого відома лист ФП України "Про відзначення Дня охорони праці" (додається) та роз’яснення Міністерства освіти і науки України в листі від 29.03.2018 № 2-798 стосовно атестації та оплати праці педагогічних працівників, які довантажено годинами педагогічної роботи на посаді вихователя групи продовженого дня, у зв’язку зі зверненням з цього приводу ЦК Профспілки до міністерства.(додається)
 
Головам членських організацій
11.04.2018 Доводимо  до відома і врахування в роботі лист Міністерства освіти і науки України від 02.04.2018 № 1/9-190 «Щодо скороченої тривалості уроку для учнів початкової школи». (додається)
 
Головам членських організацій
26.03.2018 Доводимо до вашого відома лист-відповідь ФП України на звернення Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України щодо розповсюдження положень колективних договорів виключно на членів Профспілки та мотиваційних факторів профспілкового членства (додається).
 
Головам членських організацій
26.03.2018 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки до Міністра освіти і науки України Л.М.Гриневич з приводу підготовлених Міністерством соціальної політики України проектів постанови Кабінету Міністрів України «Про вдосконалення умов оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (додається) та лист ЦК Профспілки щодо погодження проектів постанов (додається).
 
Головам членських організацій
20.03.2018 Доводимо до вашого відома Постанову Президії Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України "Про внесення змін до облікової політики та організації бухгалтерського обліку Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України (додається).
 
Головам членських організацій
02.03.2018 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки щодо правомірності використання учнями під час уроку мобільних пристроїв, проведення відео та фотозйомки, прав вчителя в таких ситуаціях (додається).
 
Головам членських організацій

28.02.2018 Згідно плану роботи Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на І півріччя 2018 року 21-22 лютого  відбувся семінар новообраних голів первинних   профспілкових організацій на базі   ПНКЦ “Побужжя». (див.тут)

 
Головам членських організацій
25.02.2018 Доводимо до вашого відома розпорядження Хмельницької обласної державної адміністрації "Про розвиток соціального діалогу та співпрацю між органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, роботодавцями та профспілковими організаціями області". (додається)
 
Головам членських організацій
20.02.2018 Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук підкреслила неприпустимість зменшення надбавки за престижність праці освітян та їх відпусток за власний рахунок.
Подаємо повний тест допису міністра.(див.тут)
 
Головам членських організацій
13.02.2018 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки щодо правомірності скорочення посад працівників закладів освіти з числа робітників та інших органами місцевого самоврядування та органами управління освіти і науки (додається) та лист Міносвіти України "Про надання відповіді" (додається).
 
Головам членських організацій
10.02.2018 Доводимо до вашого відома Постанову Президії ФПУ про проект Стратегії інформаційної політики на 2018-2021 роки (додається)

Головам членських організацій

10.02.2018 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки щодо листа від 30.01.2018 № 1/9-64 «Щодо оплати праці у 2018 році», яким в порушення вимог статті 2 Закону України «Про освіту» запроваджено норму, що не відповідає постанові Кабінету Міністрів України від 22.01.2018 № 22.(додається)
 
Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018».
        Перемогу у цьому престижному професійному змаганні виборювали 83 освітяни з усіх районів (крім Городоцького) і міст Хмельниччини. Від так почесного звання кращих удостоїлися Пристай Людмила Йосипівна (українська мова та література), м. Кам’янець-Подільський; Кулеша Олександр Валерійович (німецька мова), м. Хмельницький; Пентій Валентина Михайлівна (фізика), Чемеровецький р-н; Горун Вадим Миколайович (фізична культура), м. Кам’янець-Подільський.
         Переможці відзначені дипломами і преміями, які їм вручили директор Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Олег Фасоля, ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Вітор Берека, голова обкому Профспілки працівників освіти і науки Анатолій Яримюк, проректор ХОІППО – голови журі у номінаціях Олександр Попик, Микола Соловей, Ірина Вашеняк, завідувач НМЦ викладання навчальних предметів суспільно-гуманітарного циклу ХОІППО Володимир Войтенко.
        Переможці представлятимуть Хмельниччину у заключному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018».
 
Головам членських організацій
Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки з приводу необхідності проведення відповідної роботи на місцях з метою вирішення питання підвищення посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної освіти, а також інших закладів та установ освіти, як це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 р. № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників» для вчителів, директорів, заступників директорів з навчальної, навчально-виховної, виховної роботи, а також інших закладів загальної середньої освіти.(додається).
           Просимо провести відповідну роботу на місцях з депутатами місцевих рад, міськими головами, головами районних рад та рад об’єднаних територіальних громад, фінансовими органами та органами освіти і науки стосовно фінансового забезпечення підвищення посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної освіти та інших закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок місцевих бюджетів та спрямувати спільно відповідні звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України з пропозиціями надати право органам місцевого самоврядування самостійно приймати рішення стосовно такого підвищення у більш ранні терміни залежно від можливостей місцевих бюджетів.
            Також доводимо до вашого відома лист обкому Профспілки до Прем'єр-міністра України В.Б. Гройсмана з даного питання.(додається)
 
Головам членських організацій
30.01.2018 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки на запити з місць щодо застосування постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 р. № 23 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка набирає чинності з 1 січня 2018 року(додається).
 

30.01.2018 З метою широкого висвітлення професійної діяльності працівників різних спеціальностей, пропагування безпечних і здорових умов праці, а також діяльності профспілок, спрямованої на захист конституційних прав та свобод спілчан, Федерація професійних спілок України разом з газетою «Профспілкові вісті» проводять фотоконкурс «Рідна країна – працьовита Україна».
Закликаємо взяти участь надіславши власний фотодоробок в  електронному вигляді (зображення у форматі jpg розміром не менше 560х1920) до 20 березня  2018  року  на  адресу Федерації  профспілок України з поміткою «на фотоконкурс» на ел. адресу iva@fpsu.org.ua.
      При цьому необхідно обов’язково вказати:
-  повну   назву  підприємства, організації;
-  повну  поштову  та  електронну  адресу;
- прізвище, ім’я, по-батькові і контактний телефон особи, відповідальної  за  участь  у  конкурсі від організації;
- ПІБ, посада та контактний телефон автора фотографій.
Підбиття підсумків фотоконкурсу, оцінювання надісланих  фоторобіт  та визначення  переможців  здійснює  конкурсна  комісія.
Переможці фотоконкурсу відзначаються  Подякою  Голови  ФПУ  та грошовими винагородами:
І місце – одна  премія 2500 грн;
II місце – одна  премія  2000 грн;
III місце – дві  премії по  1500 грн.
             
Інформація про результати конкурсу оприлюднюється в газеті  «Профспілкові  вісті»  та розміщується  на  офіційному  веб-порталі ФПУ.
Нагородження  переможців  проводитиметься у червні 2018 року до Дня журналіста України. Про місце і час події буде проінформовано додатково.  
Експозицію виставки кращих фоторобіт буде надруковано в газеті «Профспілкові  вісті».
 Прес-центр ФПУ

 
Головам членських організацій
30.01.2018 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки щодо використання в роботі постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 р. № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників», яка набирає чинності з 1 січня 2018 року.(додається)
 
Головам членських організацій
25.01.2018 Доводимо до вашого відома лист-відповідь Міністерства освіти і науки України щодо внесення змін до Державного бюджету України на 2018 рік. (додається)
 
Головам членських організацій
25.01.2018 Доводимо до вашого відома листи ЦК Профспілки до Прем’єр-міністра України В.Б.Гройсмана (додається) та до Міністерства соціальної політики України (додається) щодо зволікання з оприлюдненням постанови Кабінету Міністрів України «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників» стосовно збільшення розмірів посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічних працівників закладів освіти.
 
Головам членських організацій
22.01.2018 Доводимо до вашого відома графік перенесення робочих днів у 2018 році з урахуванням встановлених законом святкових і неробочих днів в Україні. (додається)
 
17 січня 2018 р. у приміщенні Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося урочисте відкриття обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2018». З напутніми словами до викладачів української мови та літератури, фізики, німецької мови і фізкультури звернулися директор Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Олег Фасоля, ректор Хмельницького ОІППО Віктор Берека, голова обкому профспілки працівників освіти і науки Анатолій Яримюк та інші.
Учасники конкурсу складатимуть тести з педагогіки і психології та фаху, виконуватимуть практичні роботи, ділитимуться методичними напрацюваннями протягом 17-18 січня 2018 року.
Переможців буде визначено у другому туру, що пройде 31 січня-1 лютого 2018 року
 
Головам членських організацій
03.01.2018 Доводимо до вашого відома лист щодо проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298» стосовно збільшення розміру посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів освіти.(додається)
До 15 січня 2018 року необхідно здати Форми фінансової звітності: фінансовий звіт, баланс, основні засоби
 
Головам членських організацій
28 листопада 2017 року у Києві відбулося засідання президії Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України. (детальніше)
 
Головам членських організацій
Для використання в роботі подаємо форми статистичного звіту за 2017 рік,  для голів РК, МК  (додається), для голів ППО ВНЗ  (додається), для голів ППО ПТНЗ  (додається), для голів ППО (інші)  (додається) Звіт необхідно подати в обком профспілки до 10 січня 2018 року.
 
Головам членських організацій
Доводимо до вашого відома інформацію первинної профспілкової організації Хмельницького національного університету "Волонтерство як спосіб життя" (див. тут) та "Відзначення Дня Гідності та Свободи" (див.тут).
 
Міжнародний день студента традиційно відзначається щороку 17 листопада. Не став винянком і цей рік. Так, зокрема, гучно відзначили це свято у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії (див. тут) та Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка (див. тут).
 
Шановні колеги!
Доводимо до Вашого відома рішення Президії ФПУ від 09.11.2017 №П-11-1г щодо проведення Всеукраїнської акції профспілок. 
Постанова Президії  ФПУ та лист ФПУ  від 08.11.2017 №02/01-22/1137 додається.
 
Головам членських організацій

09.11.2017 Уряд передав окремі функції з управління державними професійно- технічними навчальними закладами, що підпорядковані МОН, обласним держадміністраціям та КМДА. Цю інформацію озвучила міністр освіти і науки України Лілія ГРИНЕВИЧ під час Міжнародної конференції «Регіональне управління політикою та системою навичок професійної освіти в Україні: Роль та обов’язки регіональних рад професійної освіти», повідомляє прес-служба МОН.(див. далі)

Головам членських організацій
29.10.2017 Повідомляємо, що на виконання  пункту 4 постанови  Президії ФПУ від 5.10.2017 року №П-10-3 «Про солідарний спротив профспілок наступу на права людини праці в умовах реформ» та листа  ФПУ від 17.10.2017 року № 02/01-22/1046 (додаток 1) 14 листопада 2017 року в м.Києві відбудеться Всеукраїнська акція протесту.
        
Відповідно до постанови президії Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України від 27.10.2017 р. № П-18-г (додаток 2) головам членських організацій необхідно прийняти відповідні рішення щодо делегування на акцію протесту членів галузевої Профспілки відповідно до затвердженої норми представництва та повідомити обком Профспілки про кількість учасників акції до 02.11.2017р.

Додатки:
 
Традиційний Чемпіонат області серед працівників закладів освіти з пішохідного туризму «Листопад-2017″ відбувся цього року у лісовому масиві поблизу села Сушки Красилівського району. (див. далі)
4 жовтня 2017 року відбулося засідання президії Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України під час якого привітали  з 80-річним ювілеєм почесного голову ЦК Профспілки Леоніда Сачкова. Від усієї Хмельниччини нашого земляка з цією визначною подією привітав голова Хмельницького обкому Профспілки Анатолій Яримюк. Голова ревізкомісії Профспілки працівників освіти і науки України, голова Кам-Подільського міськкому Профспілки Олена Феманюк передала привітання ювіляру від Старокостянтинівського міськкого голови Миколи Мельничука.
 

Хмельницькому університету управління та права – 25

21 вересня один з  провідних вузів області Хмельницький університет управління і права відзначів 25-у річницю з дня заснування. На урочистості з нагоди цієї важливої дати зібралися професорсько-викладацький склад університету, студенти, випускники. Привітати їх з святом завітали представники влади області та міста, депутатського корпусу, колеги з інших навчальних закладів. Взяв участь і привітав колектив з ювілеєм  заступник голови ФП області, голова Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України А.С.Яримюк.

 

День працівника освіти відзначили  в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії.
29 вересня, напередодні відзначення Дня працівників освіти, викладачі та студенти академії організували свято для колег.
Урочистості проходили в стінах Хмельницької обласної Філармонії. В залі зібрались кращі педагоги Хмельниччини та кращі студенти академії. Завітали також і почесні гості: заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Олійник Валерій Цезарович, заступник керівника виконавчого апарату Хмельницької обласної ради Зеленко Тетяна Іванівна, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Фасоля Олег Іванович, заступник голови Федерації Профспілок області, голова обкому Профспілки працівників освіти і науки України Яримюк Анатолій Степанович
Почесні гості привітали всіх присутніх зі святом, а також вручили кращим педагогічним працівникам відзнаки, а  кращим студентам академії – премії імені Миколи Миколайовича Дарманського.

 
26 вересня 2017 року в обласній філармонії вшанували освітян, чиє професійне свято відзначає країна щороку на початку жовтня. У просторій залі зібралися як молоді вчителі так і сивочолі ветерани педагогічної ниви з усіх куточків Хмельниччини.
  Теплі слова вдячності за невтомну плідну працю освітянам висловили голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Валерій Олійник, директор Департаменту освіти і науки ОДА Олег Фасоля, заступник голови ФПО, голова обкому Профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Яримюк.        
Велику групу освітян було відзначено грамотами і цінними подарунками.
 

          Відбулася попереджувальна акція протесту медичних працівників

19 вересня 2017 року, у Києві відбулася попереджувальна Всеукраїнська акція протесту Професійної спілки працівників охорони здоров’я України.
Разом із медиками та солідарною підтримкою їхніх вимог на акцію протесту вийшли представники Профспілки освітян, в тому числі і від  Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України .
Пікетувальники висувають наступні вимоги до влади:
-збільшення фінансування галузі;
-підвищення заробітної плати медичних працівників та престижу медичної професії;
-погашення заборгованості із заробітної плати;
-здійснення реформи системи охорони здоров’я з дотриманням Конституції України та законодавства України, з урахуванням позиції Профспілки та думки медичної спільноти;
-не допустити руйнації і комерціалізації системи охорони здоров’я;
-забезпечити право громадян на доступну і якісну медичну допомогу;
-призначити Міністра охорони здоров’я України тощо.
Підсумком попереджувальної акції протесту стала зустріч представників від пікетувальників із владою.

 
Головам членських організацій
Шановні колеги!
Президією Профспілки працівників охорони здоров’я України прийнято рішення про проведення 19 вересня 2017 року в м. Києві попереджувальної Всеукраїнської акції протесту проти політики влади в сфері охорони здоров’я. Просимо солідарно підтримати вимоги наших колег та Всеукраїнську акцію протесту. Просимо повідомити в обком профспілки про участь ваших представників в акції протесту до 12.09.2017 року.

Додаток:
1. Постанова Президії Профспілки працівників охорони здоров’я України «Про погіршення соціально-економічної ситуації в галузі та дії Профспілки щодо відстоювання трудових прав членів Профспілки» від 08 серпня 2017 року № ПР7-10-1 з додатками на 6 арк.       (додається)
2. Постанова Президії Профспілки працівників охорони здоров’я України «Про визначення дати проведення попереджувальної Всеукраїнської акції протесту» від 30 серпня
2017 року № ПР7-11-2 на 1 арк.      (додається)
 
Відповідно до Положення про Всеукраїнський огляд роботи організаційних ланок Профспілки працівників освіти і науки України на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей освітян (далі – Положення), затвердженого постановою Президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 12.06.2014 року № II-28-5 (із змінами від 23.09.2015 № II-35-2), з метою підведення підсумків оздоровчої компанії у 2017 році, підготовки відповідних матеріалів на засідання Президії ЦК Профспілки та президії ФПУ, просимо Вас подати до обласної організації Профспілки наступні матеріали:
1. Інформацію щодо організації оздоровлення і відпочинку дітей освітян;
2. Показники щодо оздоровлення й відпочинку згідно з Положенням 
(додаток 1, додаток2);
3. Пропозиції щодо заохочення активних учасників огляду;
4. Висновки та пропозиції щодо удосконалення зазначеної роботи.
     Федерація профспілок України на 2017 рік передбачає відзначення переможців конкурсів (оглядів), що проведені всеукраїнськими профспілками й територіальними профоб’єднаннями, Почесною грамотою ФПУ та Подякою Голови ФПУ по дві у кожній номінації, зокрема, «Дитинство на долонях», «Батьківська турбота», «Кращий заклад оздоровлення й відпочинку».
Матеріали просимо подати в паперовому та електронному вигляді 
(hmosok@ukr.net ,   nauka@ic.km.ua ) до 5 вересня 2017року.
 

Угоду підписано!

10 липня 2017 року була підписана обласна Угода між Департаментом освіти і науки Хмельницької обласної
державної адміністрації та Хмельницькою обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України на 2017 – 2020 роки.
Угода передбачає всі соціально-економічні гарантії освітян, що і Галузева угода між ЦК Профспілки працівників освіти і науки України та Міністерством освіти і науки України на 2016-2020 роки.
Угода була підписана Сторонами в особі директора Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації О.І. Фасолі та в особі голови Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України А.С. Яримюка. Сподіваємося, що прийнята угода сприятиме розвитку соціального діалогу в галузі освіти і науки на всіх рівнях.

 

Згідно з планом роботи обласного комітету Профспілки 22 червня 2017 року відбувся семінар бухгалтерів профспілкових організацій галузі на базі навчально –культурного центру «Побужжя».

Під час виступу головного бухгалтеру обкому Профспілки Крук Т.П.  були розглянуті питання:

- податкові новації -  2017 ;

- оподаткування неприбуткових організацій;

- актуальні питання бухгалтерського обліку;

- рекомендації Федерації профспілок України щодо застосування нового плану рахунків для профспілкових організацій;

- трудове законодавство в частині оплати праці та перевірки трудових інспекцій.

 Учасники семінару обмінялись думками, отримали відповіді на запитання.

 
НАВЧАЛЬНИЙ РІК В ПРОФТЕХОСВІТІ ЗАВЕРШЕНО !
29.06.2017 року в приміщенні обласної філармонії відбулося урочисте зібрання з нагоди завершення 2016/2017 навчального року у професійно-технічних навчальних закладах області. Голова обкому Профспілки Анатолий Яримюк за високий професіоналізм, сумлінну працю на освітянській ниві, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання учнівської молоді нагородив трьох учасників зібрання грамотами Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
 


 9-10 червня поточного року у с. Кременчуки Красилівського району пройшли змагання з туризму серед профспілкових організацій працівників освіти і науки Красилівського району. (детальніше)

 
До 15 липня 2017 року необхідно здати Форми фінансової звітності:фінансовий звіт, баланс,
 

МЕДІЙНА ПЛАТФОРМА 2.0 «УСВІДОМ СЕБЕ ЄВРОПЕЙЦЕМ: ЗМІНИ ПОЧИНАЮТЬСЯ З ОСВІТИ»

7–8 червня 2017 року член профкому Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, професор кафедри педагогіки Казакова Н.В. та бухгалтер первинної профорганізації студентів, доцент кафедри психології Тафінцева С.І. стали активними учасницями медійної платформи, яка відбулася за підтримки Профспілки працівників освіти і науки України та Фонду Фрідріха Еберта в Україні у м. Києві. (детальніше)


 
Головам членських організацій

06.06.2017 Доводимо до вашого відома   відповідь Міністерства фінансів України від 18.05.2017 № 07010-07-3/13193 на звернення учасників III пленуму ЦК Профспілки до Кабінету Міністрів України з приводу фінансового забезпечення трудових і соціальноекономічних прав та інтересів членів профспілки в сучасних умовах, а також недопущення звуження державних гарантій стосовно фінансування галузі та трудових прав працівників освіти, яке за дорученням Кабінету Міністрів України розглянуто в Мінфіні.(лист ЦК, відповідь Мінфіну)

 

СЛАВУТСЬКИМ РАЙОННИМ КОМІТЕТОМ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ РОЗПОЧАТО ОЗДОРОВЧО-ЕКСКУРСІЙНУ РОБОТУ. СПІЛЧАНИ ВЖЕ ПОБУВАЛИ У ГОЩАНСЬКОМУ ТА КОРЕЦЬКОМУ МОНАСТИРЯХ. ВІДВІДАЛИ МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК ТА ПОМАНДРУВАЛИ КАРПАТСЬКИМ ТРАМВАЙЧИКОМ. ПОПЕРЕДУ ЩЕ БАГАТО ЦІКАВОГО

.

 
Головам членських організацій

06.06.2017 На черговому засіданні ради ФПУ планується розглянути питання "Про організаційно-фінансове зміцнення ФПУ та її членських організацій".  З метою зміцнення профспілкових структур усіх рівнів просимо до 15.06.2017 року подати подати свої пропозиції до обкому Профспілки для узагальнення та направлення ФПУ. 

 
Красилівська районна організація Профспілки працівників освіти і науки організувала для кращих педагогів району, учасників районного етапу Всеукраїнського конкурсу Учитель року - 2017  та членів журі конкурсу поїздку до Хмельницького академічного театру  ім.М.Старицького. (детальніше)
 
Головам членських організацій

20.05.2017 Доводимо до вашого відома лист обкому Профспілки (додається) та ЦК Профспілки (додається ) до народних депутатів України  з приводу декотрих норм проекту закону «Про освіту», реєстраційний № 3491-д, якими передбачається звуження державних гарантій та прав освітян порівняно з нормами чинного закону України «Про освіту».

 
Головам членських організацій

20.05.2017 Доводимо до вашого відома інформацію про перебування місії глобальних профспілок у Києві. (додається)

 

20.05.2017 Відбувся районний конкурс художнього читання, присвячений Дню Матері серед педагогічних колективів Теофіпольського району. (детальніше)

 
Головам членських організацій
10.05.2017 Доводимо до вашого відома лист  Міністерства освіти і науки України  щодо оплати праці педагогічних працівників (додається).
 
Головам членських організацій

05.05.2017 Доводим до вашого відома дані про дитячі заклади оздоровлення та відпочинку Хмельницької області у 2017 році (додається).

 
Головам членських організацій
04.04.2017 Доводимо до вашого відома лист  ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на запити з місць щодо встановлення доплати до розміру мінімальної заробітної плати педагогічним працівникам (додається).
 
«Стань донором – подаруй краплю надії» - саме такий соціальний проект започаткували студенти Хмельницького національного університету. До акції долучилося майже 20 молодих людей, усі вони засукали рукави та відважно здали кров тим, хто її потребує. Завантажити відео
 
 28-29 березня відбулися районні змагання з настільного тенісу та волейболу серед профспілкових організацій працівників освіти Красилівського району. (додається)
 
Головам членських організацій

04.04.2017 Доводимо для обговорення та подачі пропозицій проект обласної угоди на 2017-2020 роки (додається)

 
Головам членських організацій
27.03.2017 Доводимо до вашого відома лист заступника голови ФПУ О.О. Шубіна про законодавче закріплення пропозицій щодо профспілкового членства. (додається)
 
Головам членських організацій
 

17.03.2017 Згідно плану роботи Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на І півріччя 2017 року 15-16 березня 2017 року відбувся семінар новообраних голів первинних   профспілкових організацій на базі   ПНКЦ “Побужжя». (додається).

 
Головам членських організацій
14.03.2017 Доводимо до вашого відома Постанову Президії Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Про « Положення про облікову політику та організацію бухгалтерського обліку Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України» (додається)
Головам членських організацій
7.03.2017 Доводимо до вашого відома  лист ФПУ щодо роз"яснення Мінсоцполітики щодо проблемних питань з реалізації Закону України №1774-VIII від 06.12.2016 року. (додається)
 
Головам членських організацій
7.03.2017 Доводимо до вашого відома спільний лист МОН України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України щодо встановлення посадових окладів керівним працівникам НВК. (додається)
 
Головам членських організацій
10.02.2017 З метою підготовки матеріалів до президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України з питання «Імплементація змін до статуту Профспілки працівників освіти і науки України в умовах децентралізації влади, реформування освітньої галузі, змін в податковому законодавстві», просимо надати до 22.02.2017 року на електронну адресу обкому  Профспілки інформацію згідно
ПЕРЕЛІК питань щодо підготовки засідання президії ЦК Профспілки «Імплементація змін до статуту Профспілки працівників освіти і науки України в умовах децентралізації влади, реформування освітньої галузі, змін в податковому законодавстві».
1. Перелік назв створених об’єднаних територіальних громад області станом на 01.03.2017 року (Таблиця 1).
2. Повна назва представницького органу місцевого самоврядування ОТГ як юридичної особи (відповідно до інформації, що міститься на сайті Міністерства юстиції України у розділі «Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»).
3. Виконавчі органи управління освітою (у разі їх створення) в ОТГ (вказати повну назву) або відділи (управління) освіти РДА, ОДА, що здійснюють управління чи обслуговування навчальних закладів, розташованих на території ОТГ.
4. Повна назва організації Профспілки (або ППО), створеної в ОТГ, що здійснила державну реєстрацію відповідно до діючого законодавства.
5. Підпорядкування організаційних ланок Профспілки в ОТГ (районній, обласній організаціям Профспілки або інше).
6. Відрахування членських профспілкових внесків в ОТГ відбувається на підставі:
- раніше укладених колективних договорів між відділами освіти РДА та районними організаціями Профспілки;
- нових колективних договорів, укладених між керівниками ОТГ та керівниками територіальних організацій Профспілки;
- направлення листів до керівників ОТГ про перерахування членських профспілкових внесків;
- інший варіант.
7. Кількість створених опорних шкіл в області та кількість навчальних закладів (ЗНЗ та НВК), що увійшли до їх складу в статусі філій (Таблиця 2).
8. Скільки прийнято рішень виборних профспілкових органів про реорганізацію ППО опорних шкіл.
9. Клькість новостворених структурних підрозділів (профбюро або профгруп), що увійшли до складу ППО цих опорних шкіл).
10. Стан та динаміка профспілкового членства в обласній органзації Профспілки в умовах створення об’єднаних територіальних громадах.
11. Чи є випадки необґрунтованої ліквідації первинних профспілкових організацій у процесі оптимізації мережі навчальних закладів, створення опорних шкіл, реформування професійно-технічної освіти в області.
12. Чи є випадки втручання керівників представницьких органів об’єднаних територіальних громад в діяльність організацій Профспілки (навести приклади).
13. Чи є випадки (намагання) створення інших, ніж передбачено Статутом Профспілки, профспілкових організацій в навчальних закладах ОТГ або входження їх до різного роду профспілкових об’єднаннь (навести приклади, якщо є такі випадки).
14. Чи виникають труднощі з державною реєстрацією новостворених організацій Профспілки ОТГ в органах юстиції (навести конкретні приклади).
P.S. Відповіді на питання 1-6 заповнювати в таблиці № 1, питання 7-9 заповнювати в таблиці № 2, питання 10 – 14 викласти у письмовій формі (відповідно до пунктів).
 

 Визначено кращих учителів Хмельниччини 2017 року !

1.02.2017 року завершився обласний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017», організований і проведений хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, у номінціях: «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Початкова освіта». На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого
постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638, наказу Міністерства освіти і науки України від 14 червня 2016 року №668 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року– 2017», листа Міністерства освіти і науки України від 30.09.2016 року № 1/9-517 «Про організацію та проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017», наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької державної адміністрації від 13.10.2016 № № 443 - од «Про проведення (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» та на підставі протоколів членів журі переможцями стали:
- Номінація «Біологія»- Пінчук Тетяна Анатоліївна, Шепетівська загальноосвітня школа ІІІІ ступенів №8, Хмельницької області.
- Номінація «Інформатика» - Кедрун Дмитро Миколайович, Теофіпольський навчальновиховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія".
- Номінація «Музичне мистецтво» - Гринишина Лариса Миколаївна, Старокостянтинівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №8 Старокостянтинівської міської ради, Хмельницької області.
- Номінація «Початкова освіта» - Козлюк Олена Григорівна, Олешинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Хмельницького району, Хмельницької області.

На урочистому закритті конкурсу їх привітали директор департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Олег Фасоля, ректор Хмельницького ОІППО Віктор Берека, голова обкому Профспілки працівників освіти і науки Анатолій Яримюк.
Переможцям вручено дипломи і грошові винагороди.

 
Шановні колеги!
10.02.2017 Надсилаємо для використання у роботі та для подальшого інформування спілчан презентацію за підсумками діяльності Профспілки працівників освіти і науки України щодо захисту соціально-економічних прав освітян та студентів у 2016 році. Слайди інфографіки можна використовувати для розсилки та власне презентацій на мультимедійних екранах. Презентацію можна адаптовувати до потреб аудиторії тієї чи іншої області та додавати інформацію.
У додатку 2 файли: у форматі pdf та власне презентація.
ЦК Профспілки також просить висловити свою думку щодо доцільності проведення конкурсу на мотивацію перебування у Профспілці – створення відеоролика, мультфільму, банера, листівки, інфографіки, презентації тощо. Просимо надсилати ваші пропозиції щодо проведення конкурсу до 28 лютого 2017 року на електронну адресу – sekr.osvita@gmail.com.
 
Головам членських організацій
10.02.2017 Доводимо до вашого відома лист  ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на запит з місць щодо включення доплати за роботу з дезінфікуючими засобами, заробітної плати за роботу за сумісництвом та інших виплат до мінімальної заробітної плати (додається).
 
Головам членських організацій

05.02.2017 ЦК Профспілки працівників освіти і науки України доводить до відома та для інформування організаційних ланок профспілки й вжиття відповідних заходів протокол засідання Міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати від 26 січня 2017 року, що проводив Віце-прем’єр-міністр Розенко П.В.

Просимо оперативно інформувати обком Профспілки про факти виплати заробітної плати у розмірі менше мінімального, переведення працівників на скорочену тривалість робочого часу, скорочення та направлення їх у відпустки без збереження заробітної плати тощо з метою оперативного реагування за кожним зверненням.(лист ЦК додається)

 
Головам членських організацій
05.02.2017 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки до голови ВР України А.В.Парубія щодо вирішення проблеми підготовки вищими навчальними закладами І-ІІ рівнів акредитації фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» (додається).
 
Головам членських організацій
25.01.2017 ЦК Профспілки працівників освіти і науки України доводить лист ФПУ від 16.01.2017 № 05/01-27/27 «Про законодавчі зміни в оплаті праці» для використання у роботі при відстоюванні трудових прав членів профспілки.
Додаток на 5 аркушах.
 
Головам членських організацій
25.01.2017 ЦК Профспілки працівників освіти і науки України направляє лист ФПУ від 17.01.2017 № 05/01-27/32 з Роз’ясненням Мінсоцполітики деяких питань оплати праці на виконання Закону України від 06.12.2016 № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» і Роз’ясненням ФПУ щодо реалізації законодавчих змін в оплаті праці, що доведені цим листом, для використання у роботі та відповідного реагування. Привертаємо увагу, що при встановленні працівникам доплат до мінімальної заробітної 3200 гривень, зокрема не враховується заробіток за роботу за сумісництвом, зокрема виконану за основним місцем роботи. Відповідно до статті 31 Закону України «Про оплату праці» у разі укладення трудового договору про роботу на умовах неповного робочого часу, а також при
невиконанні працівником у повному обсязі місячної (годинної) норми праці мінімальна заробітна плата виплачується пропорційно до виконаної норми праці.
Тож працівникам, які згідно з розпорядчими документами виконують роботу у обсязі менше або більше норми і отримують заробітну плату у розмірі,
меншому за мінімальну заробітну плату (з урахуванням законодавчо встановлених доплат), доплата до мінімальної заробітної плати провадиться у
розмірі пропорційно виконаному обсягу роботи.
Додаток на 8 аркушах.
 
Головам членських організацій

Підсумки 2016 року
19.01.2017 На початку нового року Профспілка працівників освіти і науки України традиційно підбиває підсумки та аналізує здобутки року, що минув (див. далі).
Також доводимо до вашого відома статтю "Наша боротьба" надруковану в газеті "Профспілкові вісті" №2 від 12.01.2017 року. (додається)

 
Головам членських організацій
13.01.2017 Шановні колеги! З метою підготовки матеріалів до пленуму ЦК Профспілки працівників освіти і науки України з питання «Про роботу та завдання організаційних ланок профспілки з представництва, захисту та фінансового забезпечення трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в сучасних умовах»,  просимо надати до 06.02.2017 року на електронну адресу обкому  Профспілки інформацію згідно з переліком питань, що додається, навівши також відповідні дані в доданих таблицях у форматі EXEL.(додається)
 
Головам членських організацій
13.01.2017 Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки працівників освіти і науки України щодо  постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 № 1037 «Про оплату праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери». (додається)
 

Профспілки відстояли свої права при внесенні змін до Податкового кодексу

1 січня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні».Завдяки наполегливим діям ФПУ, співпраці з Громадською радою при ДФС, Українським незалежним центром політичних досліджень (в рамках проекту «Громадяни в дії») профспілкова боротьба за збереження сприятливих умов для діяльності профспілок завершилась перемогою (докладніше)

 

 

 

     
[1] [2] [3] [4] >>
   
 
         
           
           
Ablabar©  

колективна
угода