30.01.2018 З метою широкого висвітлення професійної діяльності працівників різних спеціальностей, пропагування безпечних і здорових умов праці, а також діяльності профспілок, спрямованої на захист конституційних прав та свобод спілчан, Федерація професійних спілок України разом з газетою «Профспілкові вісті» проводять фотоконкурс «Рідна країна – працьовита Україна».
Закликаємо взяти участь надіславши власний фотодоробок в  електронному вигляді (зображення у форматі jpg розміром не менше 560х1920) до 20 березня  2018  року  на  адресу Федерації  профспілок України з поміткою «на фотоконкурс» на ел. адресу iva@fpsu.org.ua.
      При цьому необхідно обов’язково вказати:
-  повну   назву  підприємства, організації;
-  повну  поштову  та  електронну  адресу;
- прізвище, ім’я, по-батькові і контактний телефон особи, відповідальної  за  участь  у  конкурсі від організації;
- ПІБ, посада та контактний телефон автора фотографій.
Підбиття підсумків фотоконкурсу, оцінювання надісланих  фоторобіт  та визначення  переможців  здійснює  конкурсна  комісія.
Переможці фотоконкурсу відзначаються  Подякою  Голови  ФПУ  та грошовими винагородами:
І місце – одна  премія 2500 грн;
II місце – одна  премія  2000 грн;
III місце – дві  премії по  1500 грн.
             
Інформація про результати конкурсу оприлюднюється в газеті  «Профспілкові  вісті»  та розміщується  на  офіційному  веб-порталі ФПУ.
Нагородження  переможців  проводитиметься у червні 2018 року до Дня журналіста України. Про місце і час події буде проінформовано додатково.  
Експозицію виставки кращих фоторобіт буде надруковано в газеті «Профспілкові  вісті».
 Прес-центр ФПУ
   
           
     
Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018».
        Перемогу у цьому престижному професійному змаганні виборювали 83 освітяни з усіх районів (крім Городоцького) і міст Хмельниччини. Від так почесного звання кращих удостоїлися Пристай Людмила Йосипівна (українська мова та література), м. Кам’янець-Подільський; Кулеша Олександр Валерійович (німецька мова), м. Хмельницький; Пентій Валентина Михайлівна (фізика), Чемеровецький р-н; Горун Вадим Миколайович (фізична культура), м. Кам’янець-Подільський.
         Переможці відзначені дипломами і преміями, які їм вручили директор Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Олег Фасоля, ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Вітор Берека, голова обкому Профспілки працівників освіти і науки Анатолій Яримюк, проректор ХОІППО – голови журі у номінаціях Олександр Попик, Микола Соловей, Ірина Вашеняк, завідувач НМЦ викладання навчальних предметів суспільно-гуманітарного циклу ХОІППО Володимир Войтенко.
        Переможці представлятимуть Хмельниччину у заключному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018».
   
      20.05.2017 Відбувся районний конкурс художнього читання, присвячений Дню Матері серед педагогічних колективів Теофіпольського району. (детальніше)    
     

Визначено кращих учителів Хмельниччини  2016 року  

Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року- 2016». Це своєрідне професійне змагання відбувалося у два тури, в ході яких освітяни готували блоги в інтернеті, де розміщували свої педагогічні проекти, проходили тестування з педагогіки і психології, демонстрували володіння інформаційно-комунікаційними технологіями, проводили відкриті уроки в школах м. Хмельницького.

Фіналістами творчого випробовування стали 48 учителів. А переможцями конкурсу журі визнало:

-  Дяченко Аліну Михайлівну (Історія), НВК №10 м. Хмельницького;

- Уланівську-Нич Людмилу Михайлівну (Англійська мова), Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа І ступеня, гімназія" Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука;

- Свірідова Григорія Петровича (Захист Вітчизни), Дунаєвецький НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.,гімназія" Дунаєвецької районної ради;

- Ратушняк Оксану Григорівну (Математика), Хмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького.

На урочистому закритті конкурсу їх привітали директор департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Олег Фасоля, ректор Хмельницького ОІППО Віктор Берека, декан Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, депутат обласної ради Інна Ящук, голова обкому профспілки працівників освіти і науки Анатолій Яремюк.

Переможцям вручено дипломи і грошові винагороди. Тепер на них чекає заключний, всеукраїнський етап конкурсу.

   
      Доводимо до вашого відома постанову ФП області про проведення обласного  фотоконкурсу «Наша  робота –  наше  життя»   (додається) та про проведення конкурсу «На краще висвітлення діяльності профспілкових організацій ФП області в обласних, районних ЗМІ» (додається)
Просимо  забезпечити участь профспілкового активу в конкурсах
.
   
      Головам РК, МК, ППО ВНЗ,
                                                                       первинних профспілкових організацій
   
      Доводимо до Вашого відома Положення  про конкурс на звання «Кращий голова профспілкової організації» (додається).    
      Головам РК, МК, ППО ВНЗ,
                                                                       первинних профспілкових організацій
   
      Доводимо до вашого відома Положення про проведення конкурсу на краще висвітлення діяльності профспілкових організацій в обласних, районних ЗМІ (додається) та Положення про проведення обласного фотоконкурсу «Наша робота – наше життя» (додається).        
      Головам  райкомів, міськкомів,
                                                                          рад голів профкомів,ПКВНЗ,
                                                                          первинних організацій  
   
     

Всеукраїнський конкурс
на кращий колективний договір

Відповідно до Постанови Президії ФПУ № П – 42 – 6 від 16.09.2010 р. «Про внесення змін до Положення про Всеукраїнський конкурс на кращий колективний договір» затверджено нову редакцію Положення про Всеукраїнський конкурс на кращий колективний договір (додається).
Положенням передбачено, що Конкурс проводиться один раз на два роки. Учасниками конкурсу можуть бути лише ті підприємства, установи, організації будь-яких форм власності де діють первинні профспілкові організації, що входять до складу членських організацій Федерації профспілок України та відповідають умовам визначеним цим положенням.
Організатором проведення конкурсу на національному рівні виступає Федерація професійних спілок України, на галузевому рівні – Всеукраїнські профспілки.
Визначення кращих колективних договорів – переможців Всеукраїнського конкурсу на кращий колективний договір за номінаціями здійснюється  виборними органами Всеукраїнських профспілок (Президія, Центральний комітет, Рада). Фінансування проведення конкурсу та заохочення учасників на цьому рівні здійснюється за рахунок Всеукраїнських профспілок.
ФПУ закликає Всеукраїнські профспілки прийняти активну участь і вчасно розпочати роботу з визначення переможців Всеукраїнського конкурсу на кращий колективний договір за 2009 - 2010 роки.

Департамент апарату ФПУ
з питань економічного захисту

   
           
           
Ablabar©  

колективна
угода