20.05.2017 Відбувся районний конкурс художнього читання, присвячений Дню Матері серед педагогічних колективів Теофіпольського району. (детальніше)    
     

Визначено кращих учителів Хмельниччини  2016 року  

Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року- 2016». Це своєрідне професійне змагання відбувалося у два тури, в ході яких освітяни готували блоги в інтернеті, де розміщували свої педагогічні проекти, проходили тестування з педагогіки і психології, демонстрували володіння інформаційно-комунікаційними технологіями, проводили відкриті уроки в школах м. Хмельницького.

Фіналістами творчого випробовування стали 48 учителів. А переможцями конкурсу журі визнало:

-  Дяченко Аліну Михайлівну (Історія), НВК №10 м. Хмельницького;

- Уланівську-Нич Людмилу Михайлівну (Англійська мова), Старокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа І ступеня, гімназія" Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука;

- Свірідова Григорія Петровича (Захист Вітчизни), Дунаєвецький НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.,гімназія" Дунаєвецької районної ради;

- Ратушняк Оксану Григорівну (Математика), Хмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького.

На урочистому закритті конкурсу їх привітали директор департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Олег Фасоля, ректор Хмельницького ОІППО Віктор Берека, декан Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, депутат обласної ради Інна Ящук, голова обкому профспілки працівників освіти і науки Анатолій Яремюк.

Переможцям вручено дипломи і грошові винагороди. Тепер на них чекає заключний, всеукраїнський етап конкурсу.

   
      Доводимо до вашого відома постанову ФП області про проведення обласного  фотоконкурсу «Наша  робота –  наше  життя»   (додається) та про проведення конкурсу «На краще висвітлення діяльності профспілкових організацій ФП області в обласних, районних ЗМІ» (додається)
Просимо  забезпечити участь профспілкового активу в конкурсах
.
   
      Головам РК, МК, ППО ВНЗ,
                                                                       первинних профспілкових організацій
   
      Доводимо до Вашого відома Положення  про конкурс на звання «Кращий голова профспілкової організації» (додається).    
      Головам РК, МК, ППО ВНЗ,
                                                                       первинних профспілкових організацій
   
      Доводимо до вашого відома Положення про проведення конкурсу на краще висвітлення діяльності профспілкових організацій в обласних, районних ЗМІ (додається) та Положення про проведення обласного фотоконкурсу «Наша робота – наше життя» (додається).        
      Головам  райкомів, міськкомів,
                                                                          рад голів профкомів,ПКВНЗ,
                                                                          первинних організацій  
   
     

Всеукраїнський конкурс
на кращий колективний договір

Відповідно до Постанови Президії ФПУ № П – 42 – 6 від 16.09.2010 р. «Про внесення змін до Положення про Всеукраїнський конкурс на кращий колективний договір» затверджено нову редакцію Положення про Всеукраїнський конкурс на кращий колективний договір (додається).
Положенням передбачено, що Конкурс проводиться один раз на два роки. Учасниками конкурсу можуть бути лише ті підприємства, установи, організації будь-яких форм власності де діють первинні профспілкові організації, що входять до складу членських організацій Федерації профспілок України та відповідають умовам визначеним цим положенням.
Організатором проведення конкурсу на національному рівні виступає Федерація професійних спілок України, на галузевому рівні – Всеукраїнські профспілки.
Визначення кращих колективних договорів – переможців Всеукраїнського конкурсу на кращий колективний договір за номінаціями здійснюється  виборними органами Всеукраїнських профспілок (Президія, Центральний комітет, Рада). Фінансування проведення конкурсу та заохочення учасників на цьому рівні здійснюється за рахунок Всеукраїнських профспілок.
ФПУ закликає Всеукраїнські профспілки прийняти активну участь і вчасно розпочати роботу з визначення переможців Всеукраїнського конкурсу на кращий колективний договір за 2009 - 2010 роки.

Департамент апарату ФПУ
з питань економічного захисту

   
           
           
Ablabar©  

колективна
угода