Головам  райкомів, міськкомів,
                                                                   ППО ВНЗ, первинних організацій
   
      Питання призначення та виплата пенсій за вислугу років постійно знаходиться на контролі профспілок. Так, Федерація профспілок України у листопаді 2012 року звернулася до Міністерства соціальної політики України щодо необхідності врегулювання цих проблем.

17 грудня 2012 року в Мінсоцполітики відбулося засідання робочої групи, в якому взяли участь фахівці Пенсійного фонду, Федерації профспілок України, ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, інших галузевих профспілок.

За результатами зустрічі Міністерством соціальної політики України та Пенсійним фондом були опрацьовані внесені пропозиції та надіслано Федерації профспілок попередню відповідь про подальший розгляд порушених питань.

Обком  Профспілки й надалі інформуватиме про стан вирішення питань, які виникають при призначенні та виплаті пенсій за вислугу років освітянам.

Відповідь Мінсоцполітики  (додається).
   
      Головам  райкомів, міськкомів,
                                                                   ППО ВНЗ, первинних організацій
   
     

Надсилаємо для використання в практичній роботі постанову ФПУ від 10.07.2012 № П-13-2 «Про позицію профспілок щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов»язкового державного пенсійного страхування». (додається).

   
      Головам РК, МК, ППО ВНЗ,
                                                                       первинних профспілкових організацій
   
      Доводимо до вашого відома лист голови  ФПУ В.Г.Хара «Про реальний стан громадського обговорення пенсійної реформи» (додається) та лист соціально-економічного департамента ФПУ «Про громадське обговорення пенсійної реформи» (додається).    
      Головам РК, МК, ППО ВНЗ,
                                                                       первинних профспілкових організацій
   
     

Центральний Комітет Профспілки працівників освіти і науки України повідомляє, що Президент України В.Ф. Янукович зупинив розгляд проекту Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» (№ 7455 від 23.12.2010 р.) У Верховній Раді України та доручив Уряду вдосконалити хід громадського обговорення майбутньої пенсійної системи і додатково провести громадські слухання в регіонах.
На жаль, висловлені в ході попередніх громадських обговорень, а також направлені до Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України аргументовані пропозиції профспілок так й не були враховані.
Найближчим часом плануються робочі поїздки по регіонах країни за участю Віце-прем'єр-міністра - Міністра соціальної політики України Тігіпка С.Л. з метою додаткового проведення роз'яснювальної роботи щодо положень законопроекту № 7455 серед громадян.
При проведенні зазначених заходів у регіонах з представниками Мінсоцполітики та Пенсійного фонду України, просимо забезпечити активну участь представників галузевої Профспілки у таких обговореннях та довести офіційну позицію СПО до організаторів та учасників вказаних нарад, ініціювати оцінку законопроекту учасниками на основі позиції профспілок.

           Додаток на 8 арк. (додається)                                 
   
           
           
Ablabar©  

колективна
угода