Чемпіонат області серед працівників закладів освіти зі спортивного туризму, присвячений Всесвітньому дню туризму 
Чемпіонат області серед працівників закладів освіти зі спортивного туризму, присвячений Всесвітньому дню туризму відбувся поблизу села Самчики Старокостянтинівської територіальної громади з 23 по 26 вересня. Такі змагання є практичним полігоном для підготовки педагогічних кадрів, які займаються з учнівською молоддю дитячо-юнацьким туризмом.   див. далі


 
 
Відповідно до Положення про Всеукраїнський огляд роботи організаційних ланок Профспілки працівників освіти і науки України на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей освітян (далі – Положення), затвердженого постановою Президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 12.06.2014 року № II-28-5 (із змінами від 23.09.2015 № II-35-2), з метою підведення підсумків оздоровчої компанії у 2018 році, підготовки відповідних матеріалів на засідання Президії ЦК Профспілки та президії ФПУ, просимо Вас подати до обласної організації Профспілки наступні матеріали:
1. Інформацію щодо організації оздоровлення і відпочинку дітей освітян;
2. Показники щодо оздоровлення й відпочинку згідно з Положенням 
(додаток 1, додаток2);
3. Пропозиції щодо заохочення активних учасників огляду;
4. Висновки та пропозиції щодо удосконалення зазначеної роботи.
     Федерація профспілок України на 2018 рік передбачає відзначення переможців конкурсів (оглядів), що проведені всеукраїнськими профспілками й територіальними профоб’єднаннями, Почесною грамотою ФПУ та Подякою Голови ФПУ по дві у кожній номінації, зокрема, «Дитинство на долонях», «Батьківська турбота», «Кращий заклад оздоровлення й відпочинку».
Матеріали просимо подати в паперовому та електронному вигляді 
(hmosok@ukr.net ,   nauka@ic.km.ua ) до 15 вересня 2018року.
 
Головам членських організацій

Доводим до вашого відома дані про дитячі заклади оздоровлення та відпочинку Хмельницької області які працюють у 2018 році (додається).

 

Змагання з туризму серед працівників освіти

Туризм об'єднує навколо себе не тільки учнівську молодь міста Старокостянтинова, що на Хмельниччині, а і їхніх наставників. Так, у п'ятницю, 8 червня, близько 250 працівників загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів міста зібралися на території Поповецького лісу, щоб взяти участь у змаганнях з туризму. 18 команд з навчальних закладів вступили в боротьбу за перемогу на туристських змаганнях. Організацією і проведенням змагань традиційно займається міська профспілка працівників освіти. (див.тут)

 

Красилівська районна організація Профспілки працівників освіти і науки традиційно організовує змагання з туризму серед профспілкових організацій працівників освіти і науки Красилівського району.
     Упродовж двох днів у с. Манівці Красилівського району учасники змагань змагались у трьох видах : «Конкурс привітань», «Конкурс рибалок», «Влучний стрілець». (див.тут)

 
Традиційний Чемпіонат області серед працівників закладів освіти з пішохідного туризму «Листопад-2017″ відбувся цього року у лісовому масиві поблизу села Сушки Красилівського району. (див. далі)
 


 9-10 червня поточного року у с. Кременчуки Красилівського району пройшли змагання з туризму серед профспілкових організацій працівників освіти і науки Красилівського району. (детальніше)

СЛАВУТСЬКИМ РАЙОННИМ КОМІТЕТОМ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ РОЗПОЧАТО ОЗДОРОВЧО-ЕКСКУРСІЙНУ РОБОТУ. СПІЛЧАНИ ВЖЕ ПОБУВАЛИ У ГОЩАНСЬКОМУ ТА КОРЕЦЬКОМУ МОНАСТИРЯХ. ВІДВІДАЛИ МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК ТА ПОМАНДРУВАЛИ КАРПАТСЬКИМ ТРАМВАЙЧИКОМ. ПОПЕРЕДУ ЩЕ БАГАТО ЦІКАВОГО

.

Головам членських організацій

05.04.2017 Доводим до вашого відома дані про дитячі заклади оздоровлення та відпочинку Хмельницької області у 2017 році (додається).

 28-29 березня відбулися районні змагання з настільного тенісу та волейболу серед профспілкових організацій працівників освіти Красилівського району. (додається)
29.08.2016Відповідно до Положення про Всеукраїнський огляд роботи організаційних ланок Профспілки працівників освіти і науки України на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей освітян (далі – Положення), затвердженого постановою Президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 12.06.2014 року № II-28-5 (із змінами від 23.09.2015 № II-35-2), з метою підведення підсумків оздоровчої компанії у 2016 році, підготовки відповідних матеріалів на засідання Президії ЦК Профспілки та президії ФПУ, просимо Вас подати до обласної організації Профспілки наступні матеріали:

1. Інформацію щодо організації оздоровлення і відпочинку дітей освітян;
2. Показники щодо оздоровлення й відпочинку згідно з Положенням (додаток 1);
3. Пропозиції щодо заохочення активних учасників огляду;
4. Висновки та пропозиції щодо удосконалення зазначеної роботи.

?Матеріали просимо подати в паперовому та електронному вигляді ( hmosok@ukr.net ,   nauka@ic.km.ua ) до 5 вересня 2016року.
 
Головам членських організацій

24.05.2016 Доводимо до вашого відома дані про дитячі заклади оздоровлення та відпочинку Хмельницької області у 2016 році (додається) та прайс-лист бази відпочинку "Залив" (додається).


Змагання освітян м. Старокостянтинова

10.04.2016 29 березня  стартувала Спартакіада серед членів профспілки працівників освіти міста, метою якої є популяризація фізичної культури,  впровадження в освітянське середовище здорового способу життя, збереження, відновлення працездатності, підвищення трудової та творчої активності.
         145 учасників змагань із 16 навчальних закладів освіти прибули у спортивний зал загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 на урочисте відкриття Спартакіади. З вітальним словом до освітян звернулися  міський голова Мельничук М. С., начальник управління освіти Пасічник А. П., з програмою змагань учасників ознайомила голова міського комітету Профспілки працівників освіти і науки України Прокопчук С.Ф.. Прикрасив відкриття виступ гурту художньої гімнастики «Грація» (керівник Плахотнюк Л.І.). У програмі - змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки, настільного тенісу, шахів, волейболу. Проходитимуть змагання на базі загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 3, № 1 та ліцею ім. С. М. Рудяка.
         Організаторами змагань виступили міська профспілка працівників освіти, управління освіти та відділ з питань фізичної культури та спорту.
         Після завзятої боротьби протягом двох днів  першість зі стрільби з пневматичної гвинтівки отримала команда ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8, з шахів та волейболу -  ЗОШ І-ІІІ ступенів №3,  з настільного тенісу  -  навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука. Перше місце у Спартакіаді здобула команда -  навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука, друге місце – команда ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8, а третє – команда дитячо-юнацької спортивної школи. Переможців змагань було нагороджено грамотами міськкому Профспілки та кубками. Попереду –  освітянські змагання з туризму.

Освітяни змагались у туризмі
17.05.2015 15 по 17 травня історичні Антоніни гостинно відкрили туристичний сезон. Саме на території дитячого табору «Подолянчик» відбувалися районні змагання з туризму серед профспілкових організацій працівників освіти. (див. далі)
 
Головам  райкомів,
міськкомів, ППО
 
Щодо порядку видачі довідки для одержання путівки на санаторно-курортне лікування та застосування її для прийняття рішення про виділення путівки застрахованій особі (додається)
 
Головам  райкомів, міськкомів,
                                                                   ППО ВНЗ, первинних організацій
Доводимо до вашого відома інформацію про проведення Чемпіонату області серед працівників закладів освіти з пішохідного туризму "Листопад-2013". Наказ та положення додаються.
Головам  райкомів, міськкомів,
                                                                   ППО ВНЗ, первинних організацій
Просимо до 10 вересня 2013 року подати в обком профспілки:
-інформацію про підсумки участі профспілок і трудових колективів у Всеукраїнському огляді роботи на кращу організацію оздоровлення й відпочинку дітей та показники згідно форми та ( додаток 1)
  -    пропозиції щодо відзначення найбільш активних учасників(профкомів, адміністрацій, трудових колективів, дитячих оздоровчих закладів) і організаторів дитячого оздоровлення й відпочинку дітей
 
 
Відпочинок для всіх.
 База сімейного відпочинку «Заграва»
Головам  райкомів, міськкомів,
 ППО ВНЗ, первинних організацій

Доводимо до вашого відома дані про дитячі заклади оздоровлення та відпочинку хмельницької області у 2012 році (додається) .

 
 
 

 

 
     
     
Ablabar©  

колективна
угода